  • Mfr # SCE-8C16ELJSS
  • Zoro # G211157903
Height
8 in
Width
16 in
Finish
#4 brushed finish on all exterior surfaces. Optional sub-panels powder coated white.
Notes
Application
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SCE-8C16ELJSS
Height
8 in
Width
16 in
Depth
7.09 in