  • Mfr # SCE-72P60F1
  • Zoro # G111153210
Nominal Width
56 in
Nominal Height
60 in
Nominal Depth
0.88 in
Width
56 in
Description
Subpanel, Full
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCE-72P60F1
Nominal Width
56 in
Nominal Height
60 in
Nominal Depth
0.88 in
Width
56 in