  • Mfr # VG-SCFF65TKBZA
  • Zoro # G916478488
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Product Color
Teak
Package Contents
65" The Frame Customizable Bezel - Modern Teak, User Manual
Features
Magnetic
Frame Height
33 in
Product Type
TV Frame
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
VG-SCFF65TKBZA
Country of Origin
Korea, Republic of
Dimensions
Frame Height
33 in
Frame Width
57.50 in
Frame Depth
1 in
Details
Product Color
Teak
Package Contents