  • Zoro # G212110051
/ea
Key Features
Voltage
120V
Length
4.38 in
Width
4.38 in
Color Temperature
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Watts
12W
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
S11628R1
Zoro #
G212110051
UPC #
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Length
4.38 in
Width
4.38 in
Details
Lumens
840
Voltage
120V
Color Temperature
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
Watts
12W