  • Mfr # ICS53230-ATGI52
  • Zoro # G422441433
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ICS53230-ATGI52
Description
Cabinet Saw, Power Source Corded, Current 12 A, Horsepower 5 hp, Arbor Size 5/8 in, Table Saw Type Cabinet, Stand Type Cabinet, Voltage 230 V AC, Frequency 60 Hz, Phase Three-Phase, Cord Length Not Applicable