  • Mfr # ICS73230-ATGI36
  • Zoro # G122440965
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ICS73230-ATGI36
Description
Cabinet Saw, Power Source Corded, Current 17.8 A, Horsepower 7.5 hp, Arbor Size 5/8 in, Table Saw Type Cabinet, Stand Type Cabinet, Voltage 230 V AC, Frequency 60 Hz, Phase Three-Phase, Cord Length Not Applicable