  • Mfr # VA-2313-821-9-24
  • Zoro # G815454279
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
VA-2313-821-9-24
Country of Origin
Unknown
Description
1in 3W 2Pos SR NO 24V 50# w/MA4D-7033-10 1in 3W 2Pos SR NO 24V 50# w/MA4D-7033-100