  • Zoro # G7662240
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
13841
Zoro #
G7662240
UPC #
Country of Origin
Mexico
Details
Item
Wire Connector
Description
SEACHOICE 13841 2-Pole Molded Line Connector with 12-Inch Lead for 6V, 12V and 24V