  • Mfr # SL-919-HD-24-5K
  • Zoro # G521897551
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Scale Item
Weigh Beam System
Capacity
5,000 lb
Includes
SL-7510-SS-C Stainless Steel Indicator
Power Source
Rechargable Battery
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL-919-HD-24-5K
Overall Width
24 in
Overall Length
4 in
Overall Height
3 in