  • Mfr # SL-928-20X36-4
  • Zoro # G721897818
Vehicle Scale
Material
Aluminum
Color
Yellow
Overall Width
20 in
Includes
SL-7561 Indicator
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL-928-20X36-4
Overall Width
20 in
Overall Length
36 in
Overall Height
2 in