  • Mfr # B318FB-HA266.18K
  • Zoro # G915265607
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Connection
Flanged
Voltage
120V AC
Tube Size
18 in
Body Material
Cast Iron
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B318FB-HA266.18K
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Tube Size
18 in
Details
Connection
Flanged
Voltage
120V AC
Body Material
Cast Iron
Description
18 In 3-Way BFV 120VAC B Conf 0-10vdc 18 Inch 3-Way BFV 120VAC B Pattern 0-10vdc Nema 4X