  • Mfr # B318FB-HA226.18K
  • Zoro # G915265683
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Body Material
Cast Iron
Tube Size
18 in
Voltage
120V AC
Connection
Flanged
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B318FB-HA226.18K
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Tube Size
18 in
Details
Body Material
Cast Iron
Voltage
120V AC
Connection
Flanged
Description
18 In 3-Way BFV 120VAC B Conf On/Off 18 Inch 3-Way BFV 120VAC B Pattern On/Off Nema 4X