  • Mfr # 5SU1336-6FP16
  • Zoro # G516096815
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
5SU1336-6FP16
Description
RCBO, 6 kA, 3P Type A, 30 mA, B-Char, In: 16A Un: 400V