  • Mfr # US12DWT3012DBLBLANK
  • Zoro # G615886508
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
30 in
Height
12 in
Material
Aluminum 5052-H38
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
US12DWT3012DBLBLANK
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
30 in
Height
12 in