  • Mfr # US12DFG0612BLANK
  • Zoro # G815885073
/ea
Key Features
Height
12 in
Material
Aluminum 5052-H38
Width
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
US12DFG0612BLANK
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
12 in
Width
6 in