  • Mfr # US12HYE1224DBLBLANK
  • Zoro # G215886434
Height
24 in
Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
US12HYE1224DBLBLANK
Height
24 in
Width
12 in