  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00123
  • Zoro # G515906290
Length
18 in
Header Legend Color
Green
Header
15 Minute Parking
Sign Shape
Vertical Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DCS12HWT1218CUS00123
Length
18 in
Thickness
0.125 in
Width
12 in