  • Mfr # DCS12HWT1218CUS00138
  • Zoro # G515907174
Width
12 in
Retroreflective Grade
4 inHigh Intensity Prismatic Reflective White Sheeting Series 3930
Sign Material
Aluminum Sign
Length
18 in
Sign Background Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
DCS12HWT1218CUS00138
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in