  • Mfr # DUS12DWT1218R7-1082H
  • Zoro # G015910605
Width
12 in
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Length
18 in
Header
2 HR Parking 8:30 AM To 5:30 PM Double Arrow
Sign Background Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1218R7-1082H
Width
12 in
Length
18 in
Thickness
0.125 in