  • Mfr # DUS12DWT1209M5-2RINT
  • Zoro # G515901479
Width
12 in
Header Legend Color
Blue
Length
9 in
Sign Background Color
White
Sign Shape
Horizontal Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12DWT1209M5-2RINT
Width
12 in
Length
9 in
Thickness
0.125 in