  • Mfr # DUS12HWT2412M4-2GW
  • Zoro # G315900917
Length
12 in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Background Color
Green
UV Resistant
Yes
Header Legend Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DUS12HWT2412M4-2GW
Length
12 in
Width
24 in
Thickness
0.125 in