  • Mfr # DUS10DWT3036R10-30
  • Zoro # G815907935
Key Features
UV Resistant
Yes
Retroreflective Grade
4 inDiamond Grade DG3 Reflective White Sheeting Series 4090
Sign Shape
Vertical Rectangle
Width
30 in
Header
RT Turn Red Must Yield To U
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DUS10DWT3036R10-30
Width
30 in
Thickness
0.1 in
Length
36 in