  • Mfr # P-ARROW12-999996
  • Zoro # G009673769
Height
36"
Thickness
0.1 in
Size
12" X 36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P-ARROW12-999996
Height
36"
Thickness
0.1 in
Size
12" X 36"
Length
12"