  • Mfr # P-ARROW10-999991
  • Zoro # G009673622
Height
30"
Thickness
0.1 in
Length
10"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P-ARROW10-999991
Height
30"
Thickness
0.1 in
Length
10"
Size
10" X 30"