  • Mfr # D-A-10-999986
  • Zoro # G309671670
Height
30"
Length
10"
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-10-999986
Height
30"
Length
10"
Thickness
0.1 in
Size
10 in x 30 in