  • Mfr # D-A-10-999934
  • Zoro # G009671277
Height
30"
Size
10 in x 30 in
Length
10"
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-10-999934
Height
30"
Size
10 in x 30 in
Length
10"
Thickness
0.1 in