  • Mfr # D-A-12-999885
  • Zoro # G309671137
/ea
Key Features
UV Resistant
Yes
Size
12 in x 36 in
Height
36"
Double-Sided
No
Sign Mounting Style
Self Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999885
Size
12 in x 36 in
Height
36"
Thickness
0.1 in
Length
12"