  • Mfr # C-ARROW10-999879
  • Zoro # G609670595
Length
10"
Thickness
0.1 in
Double-Sided
No
Height
30"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
C-ARROW10-999879
Length
10"
Thickness
0.1 in
Height
30"
Size
10 in x 30 in