  • Mfr # D-A-12-999866
  • Zoro # G409671426
Size
12 in x 36 in
UV Resistant
Yes
Thickness
0.1 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Double-Sided
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-12-999866
Size
12 in x 36 in
Thickness
0.1 in
Height
36"
Length
12"