  • Mfr # D-A-12-999714
  • Zoro # G909672718
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Length
12"
UV Resistant
Yes
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D-A-12-999714
Thickness
0.1 in
Size
12 in x 36 in
Length
12"
Height
36"