  • Mfr # OS-NS-D-35-25511
  • Zoro # G409477103
/ea
Key Features
Legend
Please Wipe Down Your Work Area Regularly
Sign Material
Decal
Length
3.5"
Thickness
0.1"
Sign Mounting Style
Self-Adhesive
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OS-NS-D-35-25511
Height
5"
Length
3.5"
Size
5 in X 3.5 in
Thickness
0.1"