  • Mfr # D-A-10-999610
  • Zoro # G409672720
Length
10"
Size
10 in x 30 in
Double-Sided
No
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-10-999610
Length
10"
Size
10 in x 30 in
Thickness
0.1 in
Height
30"