  • Mfr # D-A-12-999569
  • Zoro # G509671654
Yes
Double-Sided
No
Length
12"
Sign Mounting Style
Self Adhesive
Thickness
0.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D-A-12-999569
Length
12"
Thickness
0.1 in
Height
36"
Size
12 in x 36 in