  • Mfr # CE-MT1X12-S1
  • Zoro # G014914673
/ea
Key Features
Color
White
Width
3.9 in
Height
20.9 in
Compatible With
Samsung Tab Series Tablet PCs Apple Tablet PCs: iPad, iPad Mini, iPad Air
Maximum Screen Size Supported
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CE-MT1X12-S1
Country of Origin
China
Dimensions
Width
3.9 in
Height
20.9 in
Maximum Screen Size Supported
12 in
Depth
4.9 in