  • Mfr # HAR-BOVL-48X84-DOU.BK-U779-EBLK
  • Zoro # G416177355
/ea
Key Features
Shape
Boval
Width
48 in
Length
84 in
Base Finish
Matte Black
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-BOVL-48X84-DOU.BK-U779-EBLK
Width
48 in
Length
84 in
Top Thickness
1 in