  • Mfr # HAR-HEX.IR-36X60-DOU-K458-ESIL
  • Zoro # G416178383
/ea
See details
Width
36 in
Length
60 in
Base Finish
Silver
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-36X60-DOU-K458-ESIL
Width
36 in
Length
60 in
Top Thickness
1 in