  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X84-DOU-U779-ESIL
  • Zoro # G916174847
Width
48 in
Length
84 in
Top Thickness
1 in
Includes
Power and Data Module
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-HEX.IR-48X84-DOU-U779-ESIL
Width
48 in
Length
84 in
Top Thickness
1 in