  • Mfr # HAR-HEX.IR-48X96-DOU.BK-K458-EBLK
  • Zoro # G416176037
Width
48 in
Length
96 in
Tabletop Color
Ivory
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-HEX.IR-48X96-DOU.BK-K458-EBLK
Width
48 in
Length
96 in
Top Thickness
1 in