  • Mfr # HAR-REC-48X192-DOU.BK-WA7976-EBLK
  • Zoro # G516175084
Width
48 in
Length
192 in
Includes
Power and Data Module
Material
Engineered Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X192-DOU.BK-WA7976-EBLK
Width
48 in
Length
192 in
Top Thickness
1 in