  • Mfr # HAR-REC-48X216-DOU-K458-NA
  • Zoro # G516176036
/ea
See details
Width
48 in
Length
216 in
Material
Engineered Wood
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
HAR-REC-48X216-DOU-K458-NA
Width
48 in
Length
216 in
Top Thickness
1 in