  • Mfr # HAR-REC-36X72-DOU.BK-WA7949-NA
  • Zoro # G116175200
/ea
See details
Width
36 in
Length
72 in
Tabletop Color
Grey
Series
Harmony
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
HAR-REC-36X72-DOU.BK-WA7949-NA
Width
36 in
Length
72 in
Top Thickness
1 in