  • Mfr # WWG0775038014S
  • Zoro # G3332310
Thickness
0.032 in
Overall Height
0.38 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WWG0775038014S
Thickness
0.032 in
Overall Height
0.38 in
Max. Outside Dia.
7.75 in
Inside Diameter - Minimum
6.94 in
Outside Diameter - Maximum
7.75 in
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
0.156 in