  • Mfr # WWMG05082892S
  • Zoro # G3332861
Free Shipping & Returns
Thickness
0.8 mm
Overall Height
5.1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WWMG05082892S
Thickness
0.8 mm
Overall Height
5.1 mm
Max. Outside Dia.
105 mm
Outside Diameter - Maximum
105 mm
Inside Diameter - Minimum
91.4 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
5.08 mm