  • Mfr # WWMG07377120S
  • Zoro # G3332959
Thickness
0.8 mm
Overall Height
7.4 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WWMG07377120S
Thickness
0.8 mm
Overall Height
7.4 mm
Max. Outside Dia.
260 mm
Inside Diameter - Minimum
239.2 mm
Outside Diameter - Maximum
260 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
7.37 mm