  • Mfr # WWMG08134806S
  • Zoro # G3333248
Thickness
0.8 mm
Overall Height
8.1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WWMG08134806S
Thickness
0.8 mm
Overall Height
8.1 mm
Max. Outside Dia.
175 mm
Inside Diameter - Minimum
154.2 mm
Outside Diameter - Maximum
175 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
8.13 mm