  • Mfr # WWMG08644939S
  • Zoro # G3333403
Thickness
0.8 mm
Overall Height
8.6 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WWMG08644939S
Thickness
0.8 mm
Overall Height
8.6 mm
Max. Outside Dia.
180 mm
Inside Diameter - Minimum
159.2 mm
Outside Diameter - Maximum
180 mm
Material
Stainless Steel
Deflection @ Load
8.64 mm