  • Mfr # H10001154000S
  • Zoro # G112478725
/ea
Key Features
Material
302 Stainless Steel
Finish
Plain
Free Length
4 in
Wire Diameter
0.115 in
Extended Length
6 19/32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
H10001154000S
Country of Origin
China
Dimensions
Free Length
4 in
Wire Diameter
0.115 in
Extended Length
Outside Diameter
1 in