  • Mfr # H10001487000M
  • Zoro # G013364523
Material
Music Wire
Finish
Oil
Wire Diameter
0.148 in
Outside Diameter
1 in
Initial Tension
9.68 lbf
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
H10001487000M
Wire Diameter
0.148 in
Outside Diameter
1 in
Free Length
7 in