  • Mfr # H20002078000M
  • Zoro # G812480332
/ea
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
Standards
ISO 9001
Wire Diameter
0.207 in
Spring Rate
22 lb/in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
H20002078000M
Country of Origin
China
Dimensions
Wire Diameter
0.207 in
Extended Length
Free Length
8 in
Outside Diameter
2 in