  • Mfr # HM2203200284M
  • Zoro # G212480017
/ea
Key Features
Material
Music Wire
Finish
Oil
Wire Diameter
3.2 mm
System of Measurement
Metric
Product Type
Extension Spring
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HM2203200284M
Country of Origin
China
Dimensions
Wire Diameter
3.2 mm
Free Length
284 mm
Outside Diameter
22 mm
Extended Length
435.1 mm